Yli 20 vuotta ravintola-alan yrittäjinä toimineet Carita Antell ja Markku Peltola-Antell perustivat vuonna 2002 Marcante Oy:n. Ravintolaperheeseen kuuluvat tänä päivänä  Korkeasaaren Ravintolat sekä Bistro K (Hämeentie 68).

Marcante Oy organisaatio

MARKKU PELTOLA-ANTELL

Toimitusjohtaja

puh. 050 567 8985

markku.peltola-antell@marcante.fi

CARITA ANTELL

Hallituksen puheenjohtaja

Markkinointi, projektit

carita.antell@kolumbus.fi

MAIJA TALVITIE

Ravintolatoimenpäällikkö

Marcante Oy

Bistro K ja Korkeasaari

puh. 050 373 6790

maija.talvitie@marcante.fi

JUKKA HALMETOJA

Keittiöpäällikkö

Marcante Oy

Bistro K ja Korkeasaari

puh. 050 584 8880

jukka.halmetoja@marcante.fi

Yhteystiedot

Käsittelemme ostolaskumme sähköisesti. Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskunne verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

YHTEYSTIEDOT

Marcante Oy

Knutersintie 155

04130 Sipoo

Y-tunnus: 1756894-6

Kotipaikka: Helsinki

VERKKOLASKUTUSOSOITE

OVT-tunnus: 003717568946

Välittäjä: Maventa

Välittäjän tunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite:

invoice-17568946@kollektor.fi


TIETOSUOJASELOSTE

PAPERILASKUT

Marcante Oy
17568946
PL 100
80020 Kollektor Scan

Yhteistyökumppanit

Essi Avellan MW - www.essiavellan.com

Vindirekt Finland Oy - www.vindirektfinland.fi

Vinetum Oy - www.vinetum.com

Lisäpalvelu Helsinki Oy - www.lisapalvelu.net

Enjoy henkilöstöpalvelut - www.enjoy.fi

Staff+ - www.vmp.fi

Fiskarsin Panimo Brewery - www.fiskarsinpanimo.fi

Reinin Liha Oy - www.reininliha.fi

Saloniemen Juustola - www.saloniemenjuustola.fi

Bosgårdin lihakauppa - www.bosgard.fi

Viltgården - www.vapaatariistaa.fi

Bryggeri Helsinki - www.bryggeri.fi/panimo

Peltolan Juustola Oy - www.peltolanjuustola.fi

Kolatun Vuohijuustola - www.kolattu.fi

Lentävä lehmä - www.hakaniemenkauppahalli.fi

Kalatukku E. Eriksson Oy - www.kalatukkueriksson.fi

Lihatukku Veijo Votkin Oy - www.chef-wotkins.com

Kespro Oy - www.kespro.com

Olvi Oy - www.olvi.fi

Gourmet Gruppen - www.gourmetgruppen.net

Satomestarit - www.satomestarit.fi